У "ДНР" запланували чергову хвилю "націоналізації" українських підприємств

У серпні та вересні 2017 року пройдуть судові слухання, на яких так званий Фонд держмайна "ДНР" готується відсудити нерухоме майно низки українських компаній.

Про це повідомляють Новини Донбасу, передають Патріоти України.

У список тих, які підлягають "націоналізації" потрапила власність компанії ПрАТ "АПК-Інвест", нерухомість національної акціонерної компанії "Надра України", майно ТОВ "Альткомавтотранс", банківські приміщення ЗАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", а також палац спорту "Динамо", що належить фізкультурно-спортивному товариству "Динамо".

Судове засідання за позовом "Фонд держмайна "ДНР" про визнання права власності на "безхазяйне" нерухоме майно українських компаній, готуються провести в арбітражному суді Донецька в кінці серпня - початку вересня поточного року. Інформацію про проведення судового засідання незаконна організація "ДНР" розмістила на своєму офіційному сайті в розділі "Судові виклики".

В "офіційному" електронному документі вказується, що після опублікування судового виклику власники українських компаній вважаються належним чином повідомленими про місце, дату і час проведення судового засідання.

В середині червня поточного року на офіційному сайті організації "ДНР" уже повідомлялося, що підконтрольний організації "Фонд держмайна" звернувся до місцевого господарського суду з проханням визнати права власності на безхазяйне майно українських власників. Серед вищезазначених компаній у списку судового позову було згадано також майно компанії ТОВ "Дорожнє будівництво "Альтком", ТОВ "Альтком "Бетон-строй", ПАТ "Артемівський завод із обробки кольорових металів", ТОВ "Будівництво та монтаж".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...