У ДТП трагічно загинув відомий український хімік

Чоловіка смертельно травмував автомобіль у центрі Одеси - на вул. Маразліївській, недалеко від будинку, в якому він проживав.

Олександр ЗахаріяВ Одесі загинув відомий український вчений-хімік Олександр Захарія, - повідомив його колега у Facebook, передають Патріоти України.

"Трагічно загинув Олександр Захарія - вчений-хімік, громадський діяч, патріот України і світла людина", пише його колега Володимир Геник.

Захарія – кандидат хімічних наук, професор кафедри аналітичної хімії Одеського національного університету ім. Мечникова. Працював в Інституті стратегічних досліджень та прогнозів трансатлантичних процесів У поліції інформацію про ДТП наразі не коментують.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...