В ЄС розкрили підступний план Путіна щодо України

Президент Російської Федерації Володимир Путін хоче повернути своє домінування в політичному житті України.

Андрюс Кубілюс

Таку думку в інтерв'ю "Сегодня" висловив екс-прем'єр Литви Андрюс Кубілюс, передають Патріоти України.

"Ми бачимо, яка стратегія президента Путіна стосовно України. Я не знаю, наскільки це розуміють у Берліні. Ми в Литві цю стратегію бачимо досить чітко", - заявив він.

"Росія чекає на зростання рівня незадоволення громадянами України економічною ситуацією в країні, щоб це незадоволення вилилося на виборах голосуванням за якихось популістів. Я не думаю, що в період війни з Росією в Україні пройде якась проросійська риторика", - додав політик.

Кубілюс зазначив, що в Молдові це допомогло новому президенту Ігорю Додону.

"В Україні трохи по-іншому. Путін хоче повернути своє політичне домінування в політичному житті України. І це головна його мета, як і Сталіна в 1947 році. Чому тоді з'явився План Маршалла? Тому що Маршалл побачив, що у Сталіна є чітка мета і можливість розширити своє політичне домінування на країни західної Європи, економіка яких після Другої світової війни була розчавлена ?", - наголосив він.

"Місцеві комуністи в Італії і Франції були прислужниками Сталіна і мали великі шанси на невдоволенні людей вигравати вибори. Тобто, ситуація в цьому плані дуже схожа і якихось альтернатив не так вже й багато. Або швидке розширення Європейського союзу, що допомогло країнам Балтії... Чому нам вдалося швидко пройти шлях змін? Хоча теж було багато невдоволення, але нам Захід показав, що ми можемо стати членами ЄС, і це нам допомогло. Якщо цього зараз не можна показати Україні, хоча ми за це боремося, тоді залишається інший інструмент, який допоміг у 1947 році, - План Маршалла", - підсумував екс-прем'єр Литви.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...