Таку думку в інтерв'ю "Сегодня" висловив екс-прем'єр Литви Андрюс Кубілюс, передають Патріоти України.
"Ми бачимо, яка стратегія президента Путіна стосовно України. Я не знаю, наскільки це розуміють у Берліні. Ми в Литві цю стратегію бачимо досить чітко", - заявив він.
"Росія чекає на зростання рівня незадоволення громадянами України економічною ситуацією в країні, щоб це незадоволення вилилося на виборах голосуванням за якихось популістів. Я не думаю, що в період війни з Росією в Україні пройде якась проросійська риторика", - додав політик.
Кубілюс зазначив, що в Молдові це допомогло новому президенту Ігорю Додону.
"В Україні трохи по-іншому. Путін хоче повернути своє політичне домінування в політичному житті України. І це головна його мета, як і Сталіна в 1947 році. Чому тоді з'явився План Маршалла? Тому що Маршалл побачив, що у Сталіна є чітка мета і можливість розширити своє політичне домінування на країни західної Європи, економіка яких після Другої світової війни була розчавлена ?", - наголосив він.
"Місцеві комуністи в Італії і Франції були прислужниками Сталіна і мали великі шанси на невдоволенні людей вигравати вибори. Тобто, ситуація в цьому плані дуже схожа і якихось альтернатив не так вже й багато. Або швидке розширення Європейського союзу, що допомогло країнам Балтії... Чому нам вдалося швидко пройти шлях змін? Хоча теж було багато невдоволення, але нам Захід показав, що ми можемо стати членами ЄС, і це нам допомогло. Якщо цього зараз не можна показати Україні, хоча ми за це боремося, тоді залишається інший інструмент, який допоміг у 1947 році, - План Маршалла", - підсумував екс-прем'єр Литви.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...