В ЄС склали рейтинг країн симпатиків і антипатиків Росії

В основу дослідження покладені позиції країн під час дискусій всередині Євросоюзу щодо політики економічних санкцій відносно Росії, а також нещодавні рішення окремих країн щодо висилання російських дипломатів у відповідь на хімічну атаку у Солсбері.

У Брюсселі склали рейтинг та створили відповідну карту ставлення країн-членів Євросоюзу, а також деяких сусідніх країн до Росії. Відповідну карту оприлюднило брюссельське видання Bruxelles2, передають Патріоти України.

Відтак, на думку авторів видання, найбільш жорсткою щодо Росії є політика Великої Британії, Швеції, Литви та Польщі.

Просто "жорстким" характеризується ставлення до Росії Естонії, Латвії, Данії, Чехії, Румунії, Албанії та Норвегії (останні дві не є членами ЄС).

Змішані позиції у політиці відносно Москви відзначаються у Франції, Німеччині, Фінляндії, Нідерландах, Ірландії, Хорватії, а також у Боснії та Герцеговині (не є членом ЄС).

М'якою щодо Росії, на думку експертів, є політика Італії, Іспанії, Португалії, Словаччини, Австрії, Словенії, Бельгії, Люксембургу, Чорногорії, Македонії та Туреччини (останні три – не є членами ЄС).

При цьому найбільш лояльними до РФ із "дуже м'якою" позицією визначені такі країни, як Угорщина, Болгарія, Кіпр, Мальта, Греція, а також Сербія (не входить в ЄС).

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...