В ЄС склали рейтинг країн симпатиків і антипатиків Росії

В основу дослідження покладені позиції країн під час дискусій всередині Євросоюзу щодо політики економічних санкцій відносно Росії, а також нещодавні рішення окремих країн щодо висилання російських дипломатів у відповідь на хімічну атаку у Солсбері.

У Брюсселі склали рейтинг та створили відповідну карту ставлення країн-членів Євросоюзу, а також деяких сусідніх країн до Росії. Відповідну карту оприлюднило брюссельське видання Bruxelles2, передають Патріоти України.

Відтак, на думку авторів видання, найбільш жорсткою щодо Росії є політика Великої Британії, Швеції, Литви та Польщі.

Просто "жорстким" характеризується ставлення до Росії Естонії, Латвії, Данії, Чехії, Румунії, Албанії та Норвегії (останні дві не є членами ЄС).

Змішані позиції у політиці відносно Москви відзначаються у Франції, Німеччині, Фінляндії, Нідерландах, Ірландії, Хорватії, а також у Боснії та Герцеговині (не є членом ЄС).

М'якою щодо Росії, на думку експертів, є політика Італії, Іспанії, Португалії, Словаччини, Австрії, Словенії, Бельгії, Люксембургу, Чорногорії, Македонії та Туреччини (останні три – не є членами ЄС).

При цьому найбільш лояльними до РФ із "дуже м'якою" позицією визначені такі країни, як Угорщина, Болгарія, Кіпр, Мальта, Греція, а також Сербія (не входить в ЄС).

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...