В ЄС заявляють про зрив Мінських домовленостей бойовиками "Л/ДНР"

Дипломати закликали Росію вплинути на сепаратистів, аби повернутися до мирного процесу.

Майя Косьянчич

Проведення самопроголошених виборів на окупованій території частин Луганської і Донецької областей України є прямим порушенням Мінських домовленостей. Про це заявила речник Європейської служби зовнішніх зв'язків Майя Косьянчич, передають Патріоти України.

Вона наголосила, що Європейський Союз повністю підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів. "У цьому контексті заява про те, що 11 листопада 2018 року в так званих "Луганській Народній Республіці" і "Донецькій Народній Республіці" відбудуться так звані "вибори", суперечить духу і букві Мінських угод, в яких містяться конкретні положення, що стосуються організації місцевих виборів в цьому регіоні", - сказано в заяві.

Речник також зауважила, що варто уникати кроків, які можуть перешкоджати просуванню в реалізації Мінських угод. "Ми очікуємо, що Росія, зокрема, в повній мірі скористається своїм впливом на сепаратистів в цьому питанні", - підкреслюється в заяві Косьянчич.

Джерело: УНІАН
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...