В Індонезії орангутанг намагався захистити ліс від людей (відео)

Тварина відчайдушно спробувала зупинити бульдозер, який валив дерева в лісі.

Кадри оприлюднила зоозахисна організації «International Animal Rescue», передають Патріоти України.
Драматичні кадри були зроблені на індонезійському острові Калімантан ще в 2013 році. На них видно, як орангутанг встав на захист свого місця проживання і спробував зупинити техніку, яка руйнувала дерева.
Тварина все-таки не змогла зупинити бульдозер. Однак, як повідомили в «International Animal Rescue», надалі орангутанга перевезли в безпечне місце.
Зоозахисники пояснюють, що оприлюднили відео, щоб привернути увагу світу до проблеми безконтрольного вирубування лісів в Індонезії, що призвело до різкого скорочення популяції орангутангів.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...