У Кабміні розповіли про підвищення пенсій українцям

Більше 1 млн. пенсіонерів отримають постійну надбавку до пенсії понад 1 тис. грн.

Андрій РеваПро це повідомляє Урядовий портал, посилаючись на міністра соціальної політики Андрія Реву, передають Патріоти України.

Відзначається, що підвищення розміру пенсій відбудеться з 1 жовтня 2017 року і буде розраховуватися індивідуально для кожного пенсіонера.

За словами міністра, понад 1 млн українців, які вже вийшли на пенсію, отримають постійну надбавку до виплат понад 1 тис. грн. Збільшення пенсій на суму від 500 до 1 тис. грн торкнеться майже 2 млн пенсіонерів. Близько 2,5 млн пенсіонерів після перерахунку отримають надбавку в 500 грн. Ще 3 млн пенсіонерів отримають збільшення пенсійного забезпечення після перенесення підвищення соціальних стандартів з грудня на жовтень 2017 року.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Вчені встановили, що чоловіки по-іншому реагують на біль, ніж жінки

четвер, 21 лютий 2019, 5:45

Канадські психологи з Університету Макгілла в Монреалі прийшли до висновку, що чоловіки мають кращу больову пам'ять у порівнянні з жінками. Учасникам, віком від 18 до 40 років, прикладали до передпліччя гарячий предмет, температура якого поступово росл...

Хіти тижня. Екологічно і практично: Українець з очерету виробляє панелі для стін (фото)

четвер, 21 лютий 2019, 0:35

Все нове - це добре забуте старе. Варто зазначити, що ще в середині минулого століття в українських селах використовували очерет для утеплення хат знадвору. "— Целый год я безуспешно искал применение своему сырью — не знал, куда его девать, — рассказыв...