У країні "дещо все-таки змінюється": Експерт розповів про майбутнє України через 10 років

Політолог дивиться на майбутнє нашої країни зі стриманим оптимізмом...

Коли війна на Донбасі припиниться і суспільство позбавиться від зайвої ненависті і радикалізму, українську економіку чекає справжній бум. Про це висловився політолог, експерт з питань міжнародної політики Олег Волошин, передають Патріоти України.

За його словами, через колосальну недооціненості українських активів, наприклад, сільськогосподарської землі, багато іноземних інвесторів будуть зацікавлені прийти в Україну.

"Інша справа, чи залишиться достатня кількість працездатних громадян, щоб зайняти створювані вакансії, і чи не зведеться прихід інвесторів до простого викачування ресурсів з України. Але рівень життя у будь-якому випадку зросте просто тому, що від дна відштовхуватися простіше. Однак для цього потрібно зупинити війну на Донбасі", - каже експерт.

Політолог зазначив, що в цілому дивиться на майбутнє України зі стриманим оптимізмом. "Існуюча у нас відносна політична свобода створює хороші умови для розвитку креативного класу", - підкреслив фахівець.

На думку політолога, зараз достатньо, наприклад, сходити на фестиваль вуличної їжі в столиці або ж поспілкуватися з молодими українськими стартаперами, щоб побачити, що в країні "дещо все-таки змінюється".

Джерело: Главред
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...