У кращих традиціях "пітерського підворіття": Путін злобно прокоментував комюніке саміту G7

Всі звинувачення на адресу Росії, представлені в комюніке країн-членів «Великої сімки» за результатами саміту, глава Кремля Володимир Путін назвав «творчою балаканиною».

Про це російський президент заявив на прес-конференції на саміті Шанхайської організації співробітництва в Китаї, передають Патріоти України.
«Що стосується «дестабілізуючих дій», то так само, як і щодо деяких інших подій, в тому числі коли всі проявили солідарність з приводу відомої події в Солсбері, нічого конкретного знову сказано не було. Йдеться про те, що з великим ступенем ймовірності ця подія відбулася», - сказав Путін.
Він також переконаний, що солідарність світової спільноти в даному питанні «виникає на якомусь дуже хиткому ґрунті». «Я вважаю, що треба припинити всю цю балаканину творчу і перейти до конкретних питань, пов'язаних з реальним співпрацею», - заявив президент Росії.
Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...