У кращих традиціях "пітерського підворіття": Путін злобно прокоментував комюніке саміту G7

Всі звинувачення на адресу Росії, представлені в комюніке країн-членів «Великої сімки» за результатами саміту, глава Кремля Володимир Путін назвав «творчою балаканиною».

Про це російський президент заявив на прес-конференції на саміті Шанхайської організації співробітництва в Китаї, передають Патріоти України.
«Що стосується «дестабілізуючих дій», то так само, як і щодо деяких інших подій, в тому числі коли всі проявили солідарність з приводу відомої події в Солсбері, нічого конкретного знову сказано не було. Йдеться про те, що з великим ступенем ймовірності ця подія відбулася», - сказав Путін.
Він також переконаний, що солідарність світової спільноти в даному питанні «виникає на якомусь дуже хиткому ґрунті». «Я вважаю, що треба припинити всю цю балаканину творчу і перейти до конкретних питань, пов'язаних з реальним співпрацею», - заявив президент Росії.
Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...