У мережі гнівно відреагували на новий бренд України

На засіданні 10 травня Кабмін затвердив бренд Ukraine NOW UA.

Користувачі соціальних мереж висловлюють своє невдоволення з приводу бренду України, передають Патріоти України.

На засіданні 10 травня Кабмін затвердив бренд Ukraine NOW UA. Це зображення розроблялося з метою популяризації України в світі.

"Напевно коштує 100500 мільярдів", "Виглядає ніяк (хоч я і не спец, але фу)", "Лого як в ворде робили", "Могли б вже все сірим написати))", "Лого за 5 хвилин. А про низку порушень законів композиції вже промовчу, як і в типографіці"," Після "NOW" я зрозумів, що всю затію і причетних до неї, можна коротко охарактеризувати одним словом - балаган. Вони б ще "Україна СИДІТИ" придумали, або "Україна ВЗЯТИ М'ЯЧ"," Україна ЛЕЖАТИ ". Феєричні зодчі "жовто-блакитного майбутнього". +10 до приниження нації. Так тримати!" - пишуть з приводу представленого логотипу в мережі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...