У мережі гнівно відреагували на новий бренд України

На засіданні 10 травня Кабмін затвердив бренд Ukraine NOW UA.

Користувачі соціальних мереж висловлюють своє невдоволення з приводу бренду України, передають Патріоти України.

На засіданні 10 травня Кабмін затвердив бренд Ukraine NOW UA. Це зображення розроблялося з метою популяризації України в світі.

"Напевно коштує 100500 мільярдів", "Виглядає ніяк (хоч я і не спец, але фу)", "Лого як в ворде робили", "Могли б вже все сірим написати))", "Лого за 5 хвилин. А про низку порушень законів композиції вже промовчу, як і в типографіці"," Після "NOW" я зрозумів, що всю затію і причетних до неї, можна коротко охарактеризувати одним словом - балаган. Вони б ще "Україна СИДІТИ" придумали, або "Україна ВЗЯТИ М'ЯЧ"," Україна ЛЕЖАТИ ". Феєричні зодчі "жовто-блакитного майбутнього". +10 до приниження нації. Так тримати!" - пишуть з приводу представленого логотипу в мережі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...