У мережі одним фото показали всю суть "молодих республік" на Донбасі

На фото можна побачити людину, яка переодягнулась в костюм клоуна та стоїть неподалік від стелажа з агітаційними матеріалами за окупаційну владу невизнаних республік.

У мережі одним фото вказали на всю суть режиму бойовиків на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Відповідне фото опублікував блогер під ніком Фашик Донецький у Twitter, передають Патріоти України.

"Вся суть динири і линири в одному фото", - підписав знімок він.

На фото можна побачити людину, яка переодягнулась в костюм клоуна та стоїть неподалік від стелажа з агітаційними матеріалами за окупаційну владу невизнаних республік.

У мережі тут же почали обговорювати кадр. Більшість коментаторів не приховували свого сарказму, натякаючи на те, що "шкода, що цирк ще не поїхав".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...