У мережі показали, як на початку лютого 2014 року Росія готувалася до захоплення Криму (фото)

Київський сепаратист Андрій Сєлезов, який втік з України, опублікував фото, які свідчать, що Росія на початку лютого 2014 року вже готувалася до захоплення Криму.

Знімки Сєлезов розмістив на своїй сторінці в Faceboook, передають Патріоти України.

Знайшов в своїх особистих архівах цікаві фото. Знято 7 лютого 2014 року в Санкт-Петербурзі з Невського автомобільного моста, на станції СПб-Московський-Сортувальний. Точно пам'ятаю, що в той день відкривалася олімпіада в Сочі", - зазначив Сєлєзов.

"До початку відомих кримських подій 19 діб. На платформах видно готові до перекидання (куди?) бронеавтомобілі "Тигр" і не нові з заводу, а що вже знаходяться в строю (на них є армійські номера). Може звичайно збіг, але мені здається, що саме ці автомобілі, через 19-20 днів, радісні кримчани побачили на вулицях своїх міст", - написав сепаратист.Нагадаємо, Андрій Сєлєзов під час Революції Гідності - активний учасник "Антимайдану". Після отримання легких тілесних ушкоджень на початку лютого 2014 року на Хрещатику втік до Росії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...