У мережі показали новітнє російське озброєння, яке отримали бойовики на Донбасі

Російські найманці-терористи на окупованих територіях Донбасу отримали сучасний російський комплекс РЕБ РБ-531Б "Инфауна".

Світлини техніки з тегом Горлівка оприлюднив український блогер Nova Gorlivka на своїй сторінці у Twitter, передають Патріоти України.

"Горлівка. Про "громадянську війну" в Україні, про тих, кого "тут нема", про те, як "шахтарі з трактористами відкопали "із затоплених шахт найсучасніший, новенький російський коплекс РЕБ РБ-531Б "Инфауна", - йдеться у повідомленні.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Українські заробітчани у Фінляндії - найчисельніші

субота, 14 грудень 2019, 23:29

За останні два роки українці обійшли естонців за кількістю трудових мігрантів у Фінляндії. У 2018 році понад 1800 українців приїхали на роботу до Фінляндії. Водночас естонців приїхало близько 1200 людей. Крім працівників, про яких знає Імміграційна слу...

Свято наближається: В окупованому Донецьку жаліються на високі ціни у місцевих ресторанах

субота, 14 грудень 2019, 23:15

Донеччанин журиться, що «хтось в Республіці виживає, а хтось дуже непогано веселиться і розважається на вкрадені батьками гроші». Так, один з користувачів пише: «У меня вопрос, рестораны: ПушкинЪ, Claude Monet, Barberry для кого работают, и кто там мож...