У мережі показали реакцію світової преси на створення Православної церкви України

Нова церква України стала гарячою темою для обговорення не тільки всередині країни, але і за її межами.

Світові ЗМІ позитивно відгукуються про прагнення України стати незалежною в духовному плані від Росії. Офіцер ЗСУ Анатолій Штефан звернув увагу на те, що пишуть зарубіжні видання про нові досягнення України. Захід цілком і повністю, з огляду на повідомлення військовослужбовця, підтримує прагнення Української держави до незалежності, передають Патріоти України з посиланням на пост Анатолія Штефана у Фейсбуці.

"Світова преса ... Назви говорять самі за себе. The Wall Street Journal: Україна створила церкву без Путіна. Все буде Україна. Перемога за нами", - написав Анатолій Штефан.

Варто відзначити, що світова підтримка для України - це потужна підмога для протистояння зовнішній агресії. Саме тому українці сприйняли даний пост дуже позитивно.

Однак багато хто сподівається, що проблеми, пов'язані з бойовими діями, будуть незабаром вирішені. Але незважаючи на це, частина українців вважає, що Томос - це вже велика перемога у війні з російським агресором.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...