У мережі показали, що до чого бойовики довели окупований Луганськ (відео)

Місто знаходиться в занедбаному стані.

У мережі показали, що зараз відбувається з окупованим Луганськ. Як повідомляється в сюжеті, опублікованому на каналі в YouTube, будівлі стоять пусткою, повільно перетворюючись у видобуток для мисливців за кольоровим металом, передають Патріоти України.

Підприємства, фабрики й банки в місті стоять покинутими. Але тут регулярно з'являються люди, які хочуть отримати інформацію, наприклад, документи, особисті дані городян.

Юрист зазначає, що шахраї можуть скористатися здобутими документами в корисливих цілях – для укладання угод.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...