У мережі показали вражаючі фото черв'ячного супермісяця

У ніч на 21 березня 3:43 за київським часом українці спостерігали супермісяць. В цей час Місяць максимально близький до Землі на орбіті і виглядає максимально великим.

В момент максимального зближення з нашою планетою Місяць опинився на відстані менше, ніж 362 тисячі кілометрів від Землі. У момент проходження найближчої до нас точки Місяць здавався на 14 % більше і на 30% яскравіше, передають Патріоти України.

Повний Місяць в березні традиційно називають "черв'ячним". Це пов'язано з тим, що в цей час земля стає більш теплою і вологою, що сприяє появі дощових черв'яків і птахів.

Тим часом в мережі активно публікують фотографії "черв'ячного місяця" з усіх куточків планети.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...