У мережі продають імператорський Rolls Royce 1914 року випуску (фото)

Як стверджує його власник, автомобіль належав Миколі II і зараз знаходиться в Берліні.

На одному зі спеціалізованих сайтів з продажу автомобілів з'явився раритетний Rolls-Royce Silver Ghost 1914 року, передають Патріоти України.

Як стверджує його власник, автомобіль належав Миколі II і зараз знаходиться в Берліні. За рідкісний Rolls-Royce просять близько близько € 4 млн.

Відповідно до опису, автомобіль знаходиться в ідеальному стані і не потребує ремонту. Цей Silver Ghost був випущений в 1914 році, оснащений потужним для того часу 72-сильним мотором об'ємом 7,4 л і має пробіг всього 2 тис. кілометрів.

«Після смерті Миколи II цей Rolls-Royce Silver Ghost придбав колекціонер і виставляв у своєму казино в Лас-Вегасі. Потім перейшов в руки іншого колекціонера, який сховав його в бункері в Німеччині. Після смерті перекупника раритет був загублений, поки бункер випадково не виявили. Останній раз автомобіль виставлявся на продаж на аукціоні в Німеччині в 2013 році за € 5,5 млн», - стверджує власник.

Rolls-Royce Silver Ghost виготовлявся з 1905 по 1926 роки. Всього за 20 років було випущено 8416 екземплярів.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...