У мережі згадали "совковий" військовий парад на Хрещатику в 2013 році (фото)

За часів Януковича російські прапори в центрі української столиці не були чимось незвичайним.

Поки у Києві активно проходять репетиції військового параду до Дня Незалежності України, користувачі мережі згадують попередні військові паради, що проходили в столиці при президентові Януковичу, передають Патріоти України.

Так, в Twitter українці діляться знімками з парадів різних років. Зокрема, на "совкові" марші в центрі столиці в 2013 році звернув увагу Ростислав Черняховський. "Хто призабув, останній парад, який відбувся в Києві до президентства Порошенка, виглядав ось так. Це 2013 рік, і, я так розумію, що тим, хто незадоволений тим парадом, який відбудеться днями, такий, як на фото, більше подобається", - написав він.

"Я дивлюся на ці фото і розумію, яка відчай і злість в Кремлі. Стільки працювати, щоб проводити на Хрещатику цей ось совковий косплей, а тепер замість цього - парад до Дня Незалежності, а той, що на фото, - заборонено. Вже це виправдовує проведення параду. Не кажучи про інше", - додав він.

Юзери діляться фотографіями і з інших парадів. Наприклад, Василь Камінський опублікував знімок з параду 9 травня.

"У часи посіпаки Путіна - Януковича - м*скалі відчували себе в Києві, як у себе вдома", - зауважив один юзер.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...