У мережі з'явилися нові кадри тортур у російській в'язниці (відео)

Після публікації першого ролика з тортурами було порушено кримінальні справи проти 18 тюремників, 12 з них були арештовані.

Російська "Новая газета" опублікувала нове відео знущань над засудженими у виправній колонії-1 у Ярославській області. Виданню надали кадри юристи фонду "Громадський вердикт", передають Патріоти України.

Після публікації першого ролика з тортурами було порушено кримінальні справи проти 18 тюремників, 12 з них були арештовані.

"Ми не можемо точно визначити час, коли знято нове відео, але припускаємо, що на кадрах грудень 2016 року. В камеру відеореєстратора, закріпленого на лацкані співробітника, потрапляють особи, вже знайомі нам по тортурам Макарова: Бровкін, Єфремов, Мамоян. Є й нові: Зіябов, якого багато колишніх в'язні знають по імені Сардор, опер Владислав Ладигін, а також співробітники обласного главку - Мінаков і людина на ім'я Володимир Юрійович. Прізвище господаря реєстратора - Скороход, ми чуємо, як він представляється на прохідній", - сказано в повідомленні.

Так, співробітники ФСВП вишикувалися уздовж стін. Крізь стрій прогнали чотирьох ув'язнених у чорних робах. Поки вони бігли, співробітники били їх по головах і спинах руками, ногами і кийками. Чоловіків прогнали через коридор кілька разів. А тюремники коментували: "Суслики біжать!" - "Погано біжать!" - "Треба поквапити". І знову на ув'язнених обрушилися удари. "І ти там карай, кого треба, жорсткіше", - говорить за кадром один із співробітників.

В результаті один з них обернувся, через що тюремники накинулися на нього. В кінці ролика ув'язнених відвели в далеку кімнату, а за ними пішов натовп з кийками. Один із співробітників попросив простирадло. Його наказали намочити. Після цього камеру вимкнули.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...