Останки старшого лейтенанта Абрамовича були знайдені пошуковими системами місії "Чорний тюльпан" 3 жовтня 2014 року, - повідомляє СК1, передають Патріоти України.
Після судово-медичних експертиз, які провели запорізькі медики, фрагменти тіла поховали. Вже після похорону мати загиблого Світлана почала детально вивчати висновки судмедекспертів. У документах не було належного опису речових доказів.
Тим часом тривали пошуки ще одного бійця танкового екіпажу - Ярослава Антонюка. Першими на місце загибелі екіпажу прибули пошукові групи. Вони і направили залишки на експертизу в Запоріжжі. Тіла не ідентифікували належним чином, тому що судмедексперти не брались розрізнити останки кількох загиблих. За словами одного з шукачів, працівники моргу останки тіл із мішків не перевіряли.
Таким чином, в одній могилі виявилися частини тіла не тільки Абрамовича, але і двох його бойових побратимів. Експерти кажуть, що тільки з 30 бригади ще чотири тіла загиблих бійців не можна ідентифікувати. Ці воїни загинули в 2014 році, тобто три роки тому. Весь цей час волонтери шукали останки третього загиблого члена танкового екіпажу і, нарешті, вирішили провести ексгумацію останків Абрамовича. У могилі виявили частини тіл всіх трьох членів танкового екіпажу - Артема Абрамовича, Ярослава Антонюка та Петра Барбуха.
"Артема вивезли в двох мішках. Ще в одному мішку було евакуйовано тіло другого члена екіпажу - Петра Барбуха. Але в пошуку залишався третій член екіпажу - Ярослав Антонюк. І ми не припиняли пошуки Ярослава, поки не була перевірена остання версія. Коли вже не було де шукати, зрозуміли, що він також, швидше за все, загинув, і знаходиться там, де Артем, а можливо, і Петро", - зазначає експерт відділу пошуку і звільнення полонених ЗСУ Ірина Баданова.
Мати загиблого Абрамовича переконана, що аналогічних поховань чимало. Жінка планує ініціювати перевірки та розслідування, щоб тіла загиблих повернути в рідні міста.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...