В Одесі покарали водія маршрутки, який показав середній палець бійцю АТО (фото)

Учасник військової операції для захисту України від російської агресії на Сході України Геннадій Бурлаков поскаржився на водія 232 маршрутки в Одесі, який його систематично принижує.

Про це Бурлаков написав у соціальних мережах, передають Патріоти України.
Ветеран заявив, що регулярно їздить по цьому маршруту і пред'являє посвідчення учасника бойових дій. У відповідь на це саме даний водій постійно підбиває чоловіка, а після останнього спілкування, під час фотографування водія, той показав пристарілому ветерану середній палець:

""Данным автобусом я частенько езжу по городу. Каждый раз, когда я предъявляю удостоверение УБД, я подвергаюсь насмешкам этого водителя. Сначала он ехидно спрашивал, что это мне не по возрасту, и что таких даже и показывать не надо. Потом спрашивал как бы и ему такое получить. Я ответил кратко: военкомат, контракт, окопы. - «НЕ! Это не для меня!» - был ответ.

Сегодня в который уж раз громко на весь автобус стал приставать ко мне со всякими вопросами на ту же тему. Мое терпение лопнуло, и я решил его сфотографировать. Фото показывает лучше всего, как он реагирует. Прошу передать властям, руководству автопарка и различным общественным организациям это лицо и этот номер автобуса для наведения порядка. Номер маршрута 232. Номер автобуса ВН 4144 АА", - повідомив Геннадій Бурлаков.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Дикость в Лавре, или Митрополит Павел как зеркало РПЦ в Украине", - богослов

середа, 16 січень 2019, 22:22

Всі бізнесмени Києва, а то і України, знають, що з владикою Павлом краще не мати конфліктів. Тому що прокляне... Про це у своєму блозі пише православний богослов Юрій Чорноморець, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Есть люди церкви, ...

"Порошенко и другие "агенты" Путина", - російський політтехнолог

середа, 16 січень 2019, 22:10

Чим ближче до виборів, тим сильніше потік емоцій на цю тему в українському інформаційному просторі. Про це у своєму блозі пише російський політтехнолог Андрій Окара, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "На самом деле у Порошенко сложна...