В окупованому Криму спостерігається тенденція витіснення корінного населення

В першу чергу це стосується кримських татар і жителів півострова, які відмовилися прийняти російське громадянство.

Про це йдеться в доповіді "Фонду Бориса Нємцова за свободу", передають Патріоти України.

"Протягом всього періоду з моменту проведення "референдуму про приєднання", чітко простежується тенденція до витіснення з півострова корінного населення. Формуються несумісні з звичайним життям умови існування", - йдеться в доповіді.

При цьому представники "Фонду Бориса Нємцова" зазначають, що переслідування і репресивні заходи стосовно інакомислячих у Криму "придбали рутинний характер".

"Коло осіб, які перебувають у групі ризику і перманентної небезпеки стати фігурантами вже існуючих і нових кримінальних справ під різними приводами, невизначено широке і обчислюється сотнями", - зазначають автори доповіді.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Прорський Колос: Найбільший у світі готель так і не прийняв жодного гостя (фото, відео)

неділя, 5 грудень 2021, 1:00

Острів Рюген ще з часів утворення Німецької імперії привертав до себе увагу туристів. Готель довжиною 4 кілометри, здатний вмістити 20 тисяч відпочиваючих одночасно, так і не був відкритий для туристів. Він знаходиться на острові Рюген в Балтійському м...

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...