В окупованому Криму спостерігається тенденція витіснення корінного населення

В першу чергу це стосується кримських татар і жителів півострова, які відмовилися прийняти російське громадянство.

Про це йдеться в доповіді "Фонду Бориса Нємцова за свободу", передають Патріоти України.

"Протягом всього періоду з моменту проведення "референдуму про приєднання", чітко простежується тенденція до витіснення з півострова корінного населення. Формуються несумісні з звичайним життям умови існування", - йдеться в доповіді.

При цьому представники "Фонду Бориса Нємцова" зазначають, що переслідування і репресивні заходи стосовно інакомислячих у Криму "придбали рутинний характер".

"Коло осіб, які перебувають у групі ризику і перманентної небезпеки стати фігурантами вже існуючих і нових кримінальних справ під різними приводами, невизначено широке і обчислюється сотнями", - зазначають автори доповіді.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...