Про це поінформували в одному з регіональних управлінь Пенсійного фонду, передають Патріоти України.
При цьому в ПФУ відзначили, що зароблений до 1 січня 2004 року трудовий стаж законодавчо повинен прирівнюватися до страхового.
З 1 січня 2019 року, згідно з офіційною статистикою, українські громадяни можуть виходити на пенсію з 60 до 65 років, в залежності від кількості накопичених років страхового стажу під час трудової діяльності.
Також в Пенсійному фонді уточнили, що з 1 січня 2019 року в Україні було збільшено мінімальний стаж роботи для отримання права виходу на пенсію. Тепер для осіб, які бажають вийти на пенсію в 63 роки, необхідний стаж становить від 16 до 26 років, а ті, хто 15 років платив ЄСВ, можуть розраховувати на вихід на пенсію в 65 років. Представники ПФУ відзначили, що якщо 15 років страхового стажу в українця немає, то він не зможе розраховувати на отримання пенсії. В такому випадку, він буде отримувати соціальну допомогу від уряду.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...