У Польщі хочуть отримати від Росії репарації за шкоду, завдану СРСР

Натомість, виконання вимог малоймовірно, тому що «Росія - це країна, яка не поважає міжнародний правопорядок».

"У наступному скликанні парламенту слід підготувати претензії до Росії про компенсацію збитку, який країні завдав Радянський Союз. Я знаю, що такі вимоги вже готові пред'явити країни Балтики", - повідомив польський активіст Мулярчик, передають Патріоти України.

Він також підкреслив, що виконання вимог малоймовірно, тому що «Росія - це країна, яка не поважає міжнародний правопорядок». Однак, за його словами, вимоги все ж необхідно висунути.
Точна сума компенсації не уточнювалася.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...