У Польщі заявили про стратегічну важливість України для Заходу на тлі зростання впливу Китаю

Україна і Польща становлять стратегічне значення для деяких західних країн з економічної точки зору.

Бартош Ціхоцький

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Бартош Ціхоцький, передають Патріоти України з посиланням на польські ЗМІ.

"Україна є надзвичайно важливим економічним партнером для нас. В умовах глобалізації та зростаючого значення Китаю в світовій торгівлі Польща і Україна можуть забезпечити деякі західні ринки поставками сировини і дорогами для експорту товарів - зв'язок між Чорним морем і Каспійським. Внутрішня реформа України має ключове значення у цьому вимірі", - сказав він.

При цьому Ціхоцький вважає, що у Польщі немає проблеми дискримінації українців. "Дуже добре, що все більше і більше українців приїжджають до Польщі, вони можуть працювати з нами, можуть рости, навчатися. І це очевидно для нас. Більш тривожними є неприязнь до поляків в українській пресі, яка говорить про нібито неприязнь або навіть дискримінацію українців у Польщі", - додав заступник міністра.

Він наголошує на необхідності проведення в Україні реформ, які матимуть визначальне значення для подальших стосунків Києва з Польщею та Заходом.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Стартап Sirocco Energy: Вітрогенератор, що забезпечує електрикою два приватних будинки, створили в Києві

неділя, 20 жовтень 2019, 23:12

Винахідники вже отримали зі США замовлення на покупку установок. "Традиційні вітряки, якими по всьому світу оснащують вітрові електростанції, дуже складно встановлювати біля житлових будинків. Головна з причин в тому, що коли лопаті цих установок оберт...

Хіти тижня. В Україні викрили аферу з широко розрекламованим утеплювачем фасадів

неділя, 20 жовтень 2019, 23:05

Цей засіб ізоляції активно використовується вже 13 років. При цьому утеплюють їм навіть школи.​. Коефіцієнт теплопровідності популярного утеплювача виявився завищений в 22 рази. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав інженер Дмитро Макогон, передаю...