У Польщі заявили про стратегічну важливість України для Заходу на тлі зростання впливу Китаю

Україна і Польща становлять стратегічне значення для деяких західних країн з економічної точки зору.

Бартош Ціхоцький

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Бартош Ціхоцький, передають Патріоти України з посиланням на польські ЗМІ.

"Україна є надзвичайно важливим економічним партнером для нас. В умовах глобалізації та зростаючого значення Китаю в світовій торгівлі Польща і Україна можуть забезпечити деякі західні ринки поставками сировини і дорогами для експорту товарів - зв'язок між Чорним морем і Каспійським. Внутрішня реформа України має ключове значення у цьому вимірі", - сказав він.

При цьому Ціхоцький вважає, що у Польщі немає проблеми дискримінації українців. "Дуже добре, що все більше і більше українців приїжджають до Польщі, вони можуть працювати з нами, можуть рости, навчатися. І це очевидно для нас. Більш тривожними є неприязнь до поляків в українській пресі, яка говорить про нібито неприязнь або навіть дискримінацію українців у Польщі", - додав заступник міністра.

Він наголошує на необхідності проведення в Україні реформ, які матимуть визначальне значення для подальших стосунків Києва з Польщею та Заходом.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Спливли страшні деталі катастрофи літака МАУ в Ірані

середа, 27 травень 2020, 1:00

Літак МАУ, що зазнав аварії під Тегераном в січні 2020 року, падав протягом 3,5 хвилин, і протягом цього часу на борту судна була паніка. Літак рейсу PS 752 Тегеран - Київ авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) розбився під Тегераном 8 січня...

Хіти тижня. "Червона королева": Історія найскандальнішої манекенниці СРСР (фото, відео)

вівторок, 26 травень 2020, 23:30

Доля Регіни була трагічною. Модель померла в психіатричній лікарні у віці 52 років. Регіна Збарська свого часу була однією з найяскравіших радянських манекенниць, у СРСР її називали "королевою подіуму", а за кордоном – "найкрасивішою зброєю Кремля" і "...