У раю фінанси не потрібні: Путін закликав росіян відмовитись від накопичень

Нелегітимний президент РФ Путін висловився з приводу накопичень. Він наказав росіянам не уподібнюватися героєві французької літератури, відомому своєю скупістю.

"В шпаргалці Путіна, який читав її на відкритому уроці в рамках Всеросійського форуму професійної навігації «ПроеКТОриЯ» в Ярославлі, містився докір підприємцям, які прагнуть тільки до отримання прибутку", - передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

«Давайте не будемо забувати, що життя конечне. У другому-третьому поколінні накопичені багатства, як правило, не утримуються в сім'ї», - зазначив Путін.

А потім він "згадав" героя одного з творів Оноре де Бальзака. «Тому просто, як Гобсек, сидіти на золоті і накопичувати невідомо для чого - безглуздо. Просто на це не варто класти своє життя», - сказав президент РФ.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...