У Росії хочуть автоматично надавати громадянство особам, які виїхали з території "Л/ДНР"

Держдума РФ збирається прийняти законопроект щодо спрощення порядку набуття російського громадянства для біженців з "Л/ДНР".

У зв`язку з цим місцеві телеканали вже готують низку сюжетів про важку долю людей на зовсім "не рідній Україні", - йдеться на сторонці координатора "Інформативного спротиву", народного депутата Дмитра Тимчука у Facebook, передають Патріоти України.

Законопроектом передбачено автоматичне надання громадянства особам, які виїхали з території "Л/ДНР" в результаті бойових дій і легально працевлаштуватися в РФ. Головним його автором є лідер "КПРФ" Геннадій Зюганов.

У сюжетах, над яким вже працюють російські канали, йтиметься про життєві історіі переселенців, в яких Україна, вже за традицією, буде звинувачена в розпалюванні війни на Донбасі, а Росія буде представлена у якості "братського народу", який надав притулок біженцям від "місцевих фашистів". Наразі за допомогою посадових осіб "ДНР" ведеться пошук героїв для сюжетів.

До речі, чергову хвилю такої істерики викликала заява керівника Донецької ОВГА Павла Жебрівського про введеня у школах факультативних уроків "бойового гопака".

Начальник відділу інформаційної політики міністерства освіти і науки "ДНР" Кирило Баришніков назвав ініціативу губернатора "плодом хворої фантазії" і почав стверджувати, що через цей предмет, нібито, будуть прибрані з обов'язкової шкільної програми уроки фізики, математики, географії та ще десяти предметів. А міносвіти "ДНР" навіть побачило у цьому курс української влади на жорстку і кардинальну заміну освітнього процесу примітивною політичною пропагандою.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Россия будет вынуждена вернуть Крым", - Ейдман

неділя, 20 січень 2019, 10:47

У РФ багато політиків просто бояться обіцяти, що коли прийдуть до влади - повернуть Крим Україні, переконаний соціолог. "По словам собеседника, многие российские политики боятся обещать: "Придя к власти, отдам Крым". . "Никто этого говорить не станет, ...

У ЄС озвучили жорсткий план придушення Росії

неділя, 20 січень 2019, 10:33

Стримування для нападника це страх того, що під час нападу він сам буде побитий. На території Естонії необхідно розмістити ракети, здатні вразити російський Санкт-Петербург. Такий заклик зробив естонський журналіст Вахур Коорітс, передають Патріоти Укр...