У Росії хочуть автоматично надавати громадянство особам, які виїхали з території "Л/ДНР"

Держдума РФ збирається прийняти законопроект щодо спрощення порядку набуття російського громадянства для біженців з "Л/ДНР".

У зв`язку з цим місцеві телеканали вже готують низку сюжетів про важку долю людей на зовсім "не рідній Україні", - йдеться на сторонці координатора "Інформативного спротиву", народного депутата Дмитра Тимчука у Facebook, передають Патріоти України.

Законопроектом передбачено автоматичне надання громадянства особам, які виїхали з території "Л/ДНР" в результаті бойових дій і легально працевлаштуватися в РФ. Головним його автором є лідер "КПРФ" Геннадій Зюганов.

У сюжетах, над яким вже працюють російські канали, йтиметься про життєві історіі переселенців, в яких Україна, вже за традицією, буде звинувачена в розпалюванні війни на Донбасі, а Росія буде представлена у якості "братського народу", який надав притулок біженцям від "місцевих фашистів". Наразі за допомогою посадових осіб "ДНР" ведеться пошук героїв для сюжетів.

До речі, чергову хвилю такої істерики викликала заява керівника Донецької ОВГА Павла Жебрівського про введеня у школах факультативних уроків "бойового гопака".

Начальник відділу інформаційної політики міністерства освіти і науки "ДНР" Кирило Баришніков назвав ініціативу губернатора "плодом хворої фантазії" і почав стверджувати, що через цей предмет, нібито, будуть прибрані з обов'язкової шкільної програми уроки фізики, математики, географії та ще десяти предметів. А міносвіти "ДНР" навіть побачило у цьому курс української влади на жорстку і кардинальну заміну освітнього процесу примітивною політичною пропагандою.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Нація – це не про мову чи про історію, а про модернізацію", - історик

вівторок, 13 листопад 2018, 6:40

Ярослав Грицак - український науковець, історик і публіцист, доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету, директор Інституту історичних досліджень Львівського національного університету ім. І.Франка. Історик розповів, чому п...

Свято наближається: У скільки обійдеться новорічний стіл

вівторок, 13 листопад 2018, 6:24

На святковий новорічний стіл уже зараз варто робити запаси та відкладати гроші. Адже через неповні 2 місяці витрати на меню, аналогічне торішньому, будуть приблизно на 20% більше, ніж в грудні 2017 року. Що варто купити вже сьогодні, а з чим можна не п...