"У Росії не розуміють, а точніше, не хочуть розуміти Україну", - Цимбалюк

Набагато простіше звести все до бандерівців і хунти.

Роман Цимбалюк

"Для Кремля Україна так і залишилася загадкою. Не розуміють, а точніше, не хочуть розуміти. Тільки якщо приймати рішення на основі вигадок і власних збочених надань, це веде до трагедій і багатотисячних жертв", - пише у своєму блозі журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

"Це нерозуміння залишилося досі. Дивно, що президент РФ відповідаючи на питання про війну з Україною ЗАРАЗ, починає копати аж з 1645 года (очевидно, мався на увазі 1654 рік і Переяславська рада), наводить різні історичні періоди і говорить про події столітньої давнини.

Пасаж Путіна, що "якщо хтось вважає, що Україні краще розвиватися як самостійна держава" то, так тому і бути, і "боротися з цією думкою абсолютно безглуздо і контрпродуктивно".

Начебто все правильно, тільки говорить він ніби як в майбутньому часі і сам себе переконує, що боротися безглуздо.

Правильно говорити в теперішньому часі. Чи не "бути" колись, а є. Причому є вже 26 років."
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...