"В России потеряли и профессионализм, и мозги", - блогер про скандал із викриттям отруйників Скрипалів

Названий третій отруйник Скрипаль в Англії - це якийсь Денис Сергєєв. Він є високопоставленим офіцером ГРУ. Розслідування ведеться як розвідкою, так і агентством Bellingcat.

Про це у своєму блозі пише історик і політичний оглядач Олександр Флінт, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Они в России потеряли и профессионализм и мозги. Никогда в жизни при советских руководителях, КГБ или его отделы, не занимались подобным на улице, среди людей. И вообще это организовывалось по-другому. Всё потому, что партийный аппарат СССР, смертельно боялся КГБ и потому уравновешивал их армией, одновременно не допуская до руководства страной. Весь кабинет Брежнева, кроме Андропова - это партийные бонзы.

А сейчас у власти одно КГБ или их подпевалы, стукачи, помощники и бизнес-организаторы. Потому всякий контроль над собой они просто потеряли."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зіркова українська актриса показала, як виглядає без макіяжу (фото)

понеділок, 6 квітень 2020, 17:00

Ольга не соромиться показувати свій природний вигляд. Графік актриси складний і стежити за собою в таких умовах важко.

Хіти тижня. "Український карантин - це карго-культ з г*вна і палиць", - журналіст

понеділок, 6 квітень 2020, 16:00

В Україні вірус став божеством, в жертву якому ладні принести все. Про це у своєму блозі пише журналіст Андрій Шокотко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Даже не мутируя, в каждой стране коронавирус приобретает национальность. Наро...