"В самом живописном месте нашей страны": У Росії влаштували істерику через заяву Лоліти про Крим

У Росії не залишилася непоміченою заява Лоліти Мілявської про приналежність Криму. Однак несподіванкою стало те, що співачку назвали лукавою.

Привід для цього дав проросійський блогер Олександр Горний, який описав своє перебування в Криму у Facebook, передають Патріоти України.

«Прилетел в Симферополь, жду багаж, а тут голос Лолиты Милявской, которая приветствует пассажиров аэропорта Симферополь, как она говорит — в самом живописном месте нашей страны», — написав Горний.

«Похоже, Лолита Марковна, как это принято говорить в подобных случаях, переобулась в воздухе. В душе у нее Крым — украинский, а вот в громкоговорителях аэропорта в Симферополе ей, похоже, приходится кривить душой и рассказывать о том, что это самый живописный уголок России. А может, это она так отрабатывает свое скандальное заявление по Крыму?» — задається питанням член експертної ради з питань розвитку інформаційного суспільства та ЗМІ при Держдумі Вадим Манукян.Однак виявилося, що запис голосу співачки був зроблений ще в жовтні 2018 року, до того, як з'явилися скандальні заяви Лоліти про Крим.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...