У столиці України пропонують перейменувати вулицю на честь померлого американського сенатора

Київській владі пропонують перейменувати столичну вулицю і присвоїти їй ім'я американського сенатора Джона Маккейна.

Джон Маккейн

Відповідна петиція з'явилася на сайті Київміськради, передають Патріоти України.

"Американський сенатор Джон Маккейн був великою людиною, він неодноразово відвідував Київ у найважчі часи, його допомогу неможливо переоцінити. Він був справжнім воїном в битві за демократію з червоною чумою! Він був великим другом і захисником України. Вважаю, що його ім'я має бути увічнено в назві однієї з вулиць нашого міста!", - заявив автор петиції Андрій Арсентьєв.
Для перейменування він пропонує Жмеринську вулицю.
Нагадаємо, американський сенатор Джон Маккейн помер 25 серпня. Протягом останнього року він боровся з раком мозку. Похорони відбудуться 2 вересня.
Джерело: DsNews
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...