У тісній зв'язці з російською владою: У США викрили російських хакерів, які готували чергове втручання у вибори

У США компанія Microsoft виявила спроби росіян вплинути на проміжні вибори в американський Конгрес, призначені на осінь 2018 року.

У Microsoft заявили, що викрита група хакерів працювала не самостійно, а в тісній зв'язці з російською владою, передають Патріоти України.

Фахівці IT-компанії виявили і заблокували п'ять сайтів, що маскуються під веб-представництва відомих американських організацій, а також під офіційну сторінку Сенату США. Встановлений на сайтах такого роду шкідливий софт дозволяє зламувати комп'ютери користувачів. У США поки не з'ясували, чи вдалося хакерам отримати доступ до конфіденційної інформації. За рішенням суду вся інформація з сайтів-підробок перенесена на сервер Microsoft, щоб нейтралізувати загрозу.
Microsoft вважає, що за створенням фейкових сторінок стоїть група, пов'язана з російськими військовими. Гурт відомий під назвами Strontium, Fancy Bear, APT2. Саме на цю структуру покладають відповідальність за серію хакерських атак в останні роки, коли зловмисники отримали доступ до електронного листування і конфіденційних документів представників американського політикуму.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...