"В топку": Експерт розповів, як ГРУ РФ вчиняє зі зрадниками

За словами експерта, з майбутніми співробітниками Головного розвідувального управління (ГРУ) Росії проводиться спеціальна робота.

Ігор Романенко

Саме тому випадки зради в середовищі ГРУ набагато рідші, ніж в інших подібних структурах РФ, - сказав "Обозревателю" екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко, передають Патріоти України.

За його словами, свого часу у Військовій академії Радянської Армії (нині - Військова академія Міністерства оборони РФ. - ред.), де готують співробітників військової розвідки, першокурсникам показували повчальний фільм про те, як у ГРУ вчиняють зі зрадниками. "Зрадника привозять у котельню, укладають і живцем спалюють у топці", - повідомив генерал.

"Таким чином їм дають зрозуміти, що чекає зрадників. Щоб ті, хто потрапляє в ГРУ, розуміли: якщо хтось стане на шлях зради, він закінчить саме так", - додав він.

За словами Романенка, в ГРУ фіксується менша в порівнянні з іншими спецслужбами кількість зрад завдяки двом факторам: жорсткому відбору та подібній виховній роботі з майбутніми співробітниками.

Він також нагадав про те, що в Росії має місце конкуренція спецслужб, і випадки зради істотно впливають на імідж тієї чи іншої структури. "До речі, Путін кадебіст і ГРУшник", - зауважив генерал.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...