В Україні можна купувати долари "по-новому": Що треба знати

​В Україні з 7 лютого набув чинності прийнятий в червні минулого року закон "Про валюті і валютні операції".

Документ зачіпає перш за все компанії, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Так, термін розрахунків за експортно-імпортними контрактами збільшений з 180 до 365 днів.

Норма для експортерів про обов'язковий продаж валюти збережеться, однак з березня норматив буде знижений: на міжбанку необхідно буде продавати не менше 30% валютної виручки замість 50%, як це відбувається зараз.
Закон також скасовує індивідуальні ліцензії на валютні операції. Так, якщо раніше компанії були зобов'язані збирати цілий пакет документів для отримання ліцензії під конкретну транзакцію, то тепер юрособи будуть отримувати від банків так звані е-ліміти максимальним об'ємом в 2 млн євро.
Ще одне нововведення - скасування валютного контролю за операціями на суми до 150 тисяч грн в еквіваленті на добу (на сьогодні це - приблизно $ 5,4 тис.).
При цьому громадяни зможуть купувати іноземну валюту онлайн на максимальну суму, еквівалентну 150 тис. грн в день. При цьому в самій Україні дозволена виплата у валюті зарплат та інших платежів неторгового характеру.
Крім того, продавати валюту тепер зможуть не тільки банківські, але і небанківські фінансові установи - кредитні спілки та ломбарди. Більш того, купити іноземну валюту тепер буде можливо і в поштових відділеннях.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Дуже спокуслива лялечка": Міс Україна без білизни продемонструвала свої принади крупним планом (фото)

вівторок, 19 жовтень 2021, 3:00

Українська похвалилася досконалими формами в пікантній фотосесії. Українська модель переможниця конкурсу Міс Україна 2018 Леоніла Гузь похвалилася шикарним бюстом у фотосесії фотографу Andrew White. Леоніла Гузь позувала топлес і без білизни в незвичай...

З архіву ПУ. "Камни с неба": "Ми ж люди, що ви з нами робите, зупиніться!" - мешканка Криму до "влади"

понеділок, 18 жовтень 2021, 16:00

Кримчани не розуміють, чому з моменту "возвращения в родную гавань" "влада" нічого не робить для розвитку півострова, і з кожним роком в Криму якість життя людей тільки погіршується. Як зазначає в Twitter блогерка RoksolanaToday & КримUA, сепаратисти д...