Відповідно до них, банки не передають інформацію про угоду з покупцем в податкову службу незалежно від суми покупки.
Крім того, купити валюту тепер можливо і без пред'явлення паспорта громадянина України. Але це не стосується тих випадків, коли сума покупки валюти перевищує 150 тис. грн в еквіваленті, - передають Патріоти України з посиланням на Рoliteka.
Згідно з новими правилами, велику суму іноземної валюти замовити не можна. Клієнт повинен звернутися до відділення банку і купити суму, яка є в наявності в даний момент. Якщо ж вона є недостатньою, необхідно звернутися в інший банк.
Сьогодні в Україні діє безліч нелегальних обмінних пунктів і приватних «міняйл». Тому валюту, звичайно, безпечніше купувати у відділеннях банків, адже при покупці у нелегалів можна дуже «обпектися», ще й сплатити чималий штраф.
Раніше клієнтам-позичальникам купувати валюту можна було тільки через уповноважений банк, що обслуговує кредитний договір. Тепер же клієнт сам вибирає через який банк її купувати. Однак відкривати рахунок в іноземній валюті потрібно в цьому банку.
Крім того, спростили повернення інвестицій і доходів для іноземних інвесторів. Тепер банкам не потрібно чекати підтвердження угод від спеціальної системи на міжбанківському валютному ринку України, щоб проводити взаємні розрахунки за операціями з валютою.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...