В Україні популярний антибіотик визнали смертельно небезпечним

Ципрофлоксацин - антибіотик, а також інші препарати класу фторхінолонів визнані небезпечними через цілий ряд порушень, і в першу чергу, через свого шкоди для серцево-судинної системи.

Антибіотик ципрофлоксацин визнаний небезпечним через цілий ряд побічних ефектів, а також безліч шкідливих властивостей для ряду порушень в серцево-судинній системі, передають Патріоти України.
Дослідники виявили, що пацієнти, які приймають фторхінолони, були схильні до аневризми аорти, а також розривів аорти.
Подібні недуги виявлялися через антибіотик, який негативно впливав на серцево-судинну систему, а також судини людини. Пацієнти, які брали фторхінолони, були більшою мірою схильні до розвитку аневризми аорти і розривів судин, ніж пацієнти, які не брали ці ліки. Експерименти з мишами також виявили серйозну небезпеку в плані внутрішніх ушкоджень у зв'язку з прийомом ципрофлоксацину.
В результаті дослідники зробили висновок, що застосування ципрофлоксацину пов'язано з великими ризиками для серцево-судинної системи, а також здатне провокувати порушення в клітинних процесах сполучної тканини, включаючи тендиніт (запалення) і розрив сухожиль, відшарування сітківки.
Вчені відзначили, що перед призначенням цих ліків потрібно зіставляти терапевтичну користь з потенційними ризиками для здоров'я.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...