Таку думку в ефірі ObozTV висловив керівник проекту dtp.kiev.ua Влад Антонов, передають Патріоти України. Він також додав, що подібну реформу потрібно супроводжувати роз'яснювальними кампаніями в ЗМІ.
"Якби було достатньо дорожньої поліції, то можна було б спіймати пішохода, оформити протокол. Але часто у них немає документів, немає паспорта, потрібно везти такого пішохода в райвідділ, встановлювати особу... і це все заради штрафу в 51 гривню. Штраф повинен бути суворим, хоча б в тисячу гривень", – заявив Антонов.
Він запропонував варіювати розміри штрафу залежно від того, де саме скоєно порушення. Наприклад, якщо це дорога на 3-4 смуги і з відбійником – штраф повинен бути не менше кількох тисяч гривень.
"Як проспекти Перемоги або Бажана – це магістралі з невпинним рухом, де регулярно гинуть пішоходи. Причому і молоді, і старі, і водії, які просто вибігли в ларьок за сигаретами. Людина заплативши, припустимо, 5000 гривень, наступного разу подумає – а чи варто?" – резюмував журналіст.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...