В Україні скасовують реєстрацію майже 3 тис. авто через масові фальсифікації

2,8 тис. автомобілям Volkswagen Golf Sportwagen з дизельними двигунами анулюють реєстрацію.

Їх вже встигли розмитнити і розпродати, як з’ясувалося, що далеко не всі документи на них були чистими, тому реєстрацію всієї партії автомобілів анулюють, передають Патріоти України з посиланням на AUTO-Consulting.

У прес-службі Порше Україна повідомили, що з боку компанії могли бути порушені процедури в процесі оформлення сертифіката на зазначені автомобілі, але підкреслюють, що невідповідності не стосуються норми викидів.

У прес-службі Головного сервісного центру МВС заявили, що в сертифікатах відповідності на ці автомобілі були виявлені неточності, через які вони є недійсними.

Начальник Головного Сервісного Центру МВС Владислав Криклій повідомив, що на підставі цих фактів буде анульовано реєстраціювсієї партії автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen. Станеться це вже найближчим часом.

Після цього буде можлива їх повторна реєстрація в Територіальних сервісних центрах МВС, але вже за наявності повного пакета документів і дійсного сертифіката відповідності. Анулювання реєстрації буде проведено в базі даних, а це значить, що експлуатація такого авто заборонена законом. Наявність на машині державних номерних знаків від цього не рятує.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...