В Україні створюють реєстр одержувачів субсидій

В Кабміні презентували проект нового інтернет-порталу, на якому можна буде дізнатися інформацію про те, кому надана субсидія і в якому розмірі.

Найближчим часом в Україні почне працювати Державний реєстр одержувачів субсидій. Про це на засіданні Кабінету міністрів у середу, 22 серпня, заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передають Патріоти України.

Міністр презентував проект нового інтернет-порталу, на якому можна буде дізнатися інформацію про те, кому надана субсидія і в якому розмірі. Для цього достатньо ввести адресу квартири або будинку. "У цьому реєстрі буде вказано статус субсидії - діюча або недіюча", - пояснив Рева.

Також, за його словами, розподіл субсидій буде ділитися на два періоди - опалювальний і неопалювальний сезон. "До цього року у нас не було єдиної бази субсидій. Коли ми звели базу воєдино, ми виявили більше 20 000 громадян, які отримували подвійну субсидію. І як правило, це відбувалося в різних областях. Зараз це неможливо. Ми відразу відстежуємо тих, хто намагається отримати більше, ніж йому належить", - говорить Рева.

На сьогодні, державні субсидії призначені 2,6 мільйонам громадян. "Стратегічно ми йдемо до повної монетизації субсидій", - зазначив міністр.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...