В Україні зафіксували небезпечне захворювання

У Херсоні зафіксовано чотири випадки зараження рідкісним видом паразитів, довжина яких склала від 10 до 17 см.

Про це повідомили в прес-службі Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ, передають Патріоти України.

"Із рідкісних видів гельмінтозів було зареєстровано чотири випадки дирофіляріозу в Херсоні. Всі випадки місцеві, зараження виникли внаслідок укусів комарів", – сказано в повідомленні.

При цьому, лікарі уточнили, що паразити перебували в скроневій області голови і в руках. "Хворі зверталися за медичною допомогою самостійно зі скаргами: наявність пухлини, біль, печіння, почервоніння, свербіж, пересування паразита під шкірою. Їх прооперували, довжина видалених гельмінтів досягала від 10 до 17 см", – розповіли медики.

Крім того, повідомили також про смерть 5-річної дитини від інтенсивної інвазії аскаридозом.

У цілому, з 218 тисяч обстежених жителів Херсонської області зараження 12 видами гельмінтів виявили у 2068 осіб. Відзначається, що показник захворюваності порівняно з 2017 роком зменшився з 204,6 до 194, 9 на 100 тис. населення.

Відзначимо, що збудник дирофіляріозу — тонкі ниткоподібні круглі гельмінти. В організм людини потрапляють личинки паразита, які повільно ростуть, досягаючи значних розмірів (до 30 см). В Україні проявляється підшкірна й очна форма захворювання.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...