Колись популярна пісня Анни Герман про те, що "Один раз в год сады цветут", вже неактуальна, оскільки цвітуть вони вже двічі.
Днями бердянців здивувала квіткова розсип на яблунях і сливах. Жовтень на носі, а цвітіння в самому розпалі, передають Патріоти України.
Хоча деякі з місцевих жителів пам'ятають, як п'ять років тому в таку ж пору цвіла вишня.
Фахівці відзначають: цвітіння фруктових дерев в останні роки вже стає цілком звичним явищем. Виною тому зміна клімату і коливання теплих і холодних температур повітря. "Через такі коливання в "організмі" дерева відбувається збій, - пояснює доцент кафедри фізіології рослин та екології ДНУ Ірина Зайцева. - Порушується баланс речовин в дереві, які регулюють його розвиток. Бутони отримують "команду" про сприятливі умови, і починають цвісти".
За словами Зайцевої, осіннє цвітіння фруктових дерев не таке рясне, як весняне. Та й на урожай розраховувати не варто. Головне, щоб тепер сади вчасно зацвіли навесні. Але це якщо погода знову не внесе свої корективи. Адже всі ми неодноразово були свідками того, як з заморозків, урожай слив і яблук був мізерно малий.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...