Зокрема, практичний іспит буде проводитися у два етапи (на майданчику для навчання і в умовах дорожнього руху).
На першому виконуються, зокрема, такі вправи: підготовка до початку руху; зупинка транспортного засобу на підйомі/спуску; заїзд у двір (гараж) з правого/лівого боку (ширина гаража - плюс один метр (до ширини автомобіля); маневрування (змійка, вісімка, габаритне коло); розворот в обмеженому просторі з одноразовим вмиканням задньої передачі; паркування ТЗ біля бордюру (паралельно ) заднім ходом (довжина - 6 м, ширина - 2,5 м); рух по прямій.
На другому етапі іспиту, зокрема, оцінюється маневрування, розміщення ТЗ на проїжджій частині, проїзд перехресть, пішохідних переходів, зупинок маршрутних ТЗ.
При цьому вказуються типові помилки (наприклад, зупинив роботу двигуна при виконанні вправи, зовнішні контури ТС виступають за контрольні лінії) та їхня кількість за три спроби.
Особа не допускається до здачі іспитів для отримання (обміну) водійського посвідчення, якщо при проведенні перевірки поданих нею документів було встановлено, що вона була позбавлена права на керування транспортними засобами.
За наявності у такої особи посвідчення водія посадові особи територіального сервісного центру МВС зобов'язані повідомити про це в поліцію. Поліцейські вилучають таке посвідчення і направляють (передають) його до ТСЦ МВС за місцем проживання особи. Раніше це робили посадові особи центру.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...