"В українців побачив високу свідомість і відкритість," - російський вчений про відвідини України

Російський вчений-фізик і блогер Валентин Гаденофф, що живе в Швеції, після своєї поїздки до Києва написав резонансний пост про Україну, яка "йде в майбутнє".
Valentin Gadenoff

Відповідна інформація з'явилася у Facebook на сторінці Гаденоффа, повідомляють Патріоти України.

Він розвінчав пропагандистські міфи про Україну: "Життя тут б'є ключем, люди дуже активні і дуже виховані, у вас недопалків на вулиці менше ніж у Швеції, ця деталь мене взагалі вразила".

Він зізнався, що в українців він побачив високу свідомість і відкритість.

"Називати українців фашистами - це зрада, через цю брехню гинуть люди - а це глибока зрада. Я говорю з усіма виключно російською і ні в кого не виникає думки навіть косо подивитися на мене", - написав вчений.

"Росіяни, відкрийте очі на реальність і задумайтеся, Україна йде в майбутнє! Мені здається, Європа це зрозуміла, таких титанічних розмірів людський потенціал упускати не можна", - наголосив блогер.

"Я вражений кількістю людей із вищою освітою! Навіть не сумніваюся, що в України все вийде, повертатися в совок ніхто не хоче... Україна - з якої ми всі власне і з'явилися - ви, напевно, забули про Київську Русь!" - додав Гаденофф.

Цей пост зібрав 2,5 тисячі лайків і майже 300 репостів.

Багато коментаторів, не тільки з України, але і РФ, погодилися з ученим і подякували йому за теплі слова про Україну.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...