В усьому винен Путін: У Кличка виправдовують ціни столичних готелів під час фіналу Ліги чемпіонів

За словами заступника Кличка, всі готелі за півроку до матчу були викуплені за цінами, узгодженими з УЄФА.

Олексій Резніков

Дорогі номери в Києві під час Ліги чемпіонів – це інформаційний вкид недружнього сусіда. Про це розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков, передають Патріоти України з посиланням на Главком.

"Одночасно на двох сайтах з'явились однакові новини. На одному ресурсі писали, що іспанські вболівальники відмовляються їхати до Києва через високі ціни, на другому - що англійські. І в цей час на "букінгу" (система бронювання готелів booking.com. - ред.) з'являється п'ять номерів по 200–300 тисяч гривень – навіть не готелі, а якісь "апартменти" на Голосієві, Нивках", - каже Резніков.

За його словами, про можливі провокації столичну владу попереджали спецслужби. "На закритих засіданнях координаційного штабу представники спецслужб казали, що у нашого недружнього північного сусіда стоїть завдання максимально все спаплюжити. З таким ми стикалися під час підготовки до Євробачення торік. Цього року - все під копірку", - зауважив Олексій Резніков.

У Києві є близько 20 тис. готельних номерів і ще близько 2,5 тис за містом. "Кияни, коли почули про цю провокацію з цінами, створили групу і близько 2 тисяч квартир запропонували безкоштовно", - додає заступник голови КМДА.

Стверджує, фестивальне містечко в Києві за 4 дні відвідали 230 тис. людей. "Є така формула: один іноземець в економіку міста за добу вливає від 100 євро. Туристи тільки в кафе та барах витратили 50 мільйонів гривень, за оцінками ресторанного бізнесу.

Представник УЄФА Вішал Патель спілкувався з друзями, які перший раз приїхали до Києва. Вони здивовані. Очікували побачити звичний східноєвропейський стиль міста типу Чехії, Польщі або ж Радянський Союз. А побачили зелене місто, з доброзичливими людьми, з приголомшливо смачною і різноманітною кухнею. При цьому - добрий сервіс і низькі ціни. Для європейця їжа - суттєвий фактор і один із приводів подорожувати. Тому ми отримали 70–80 тисяч "євангелістів", які несуть благу звістку, що в Києві круто, і сюди варто приїжджати", - зауважив Олексій Резніков.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...