В усьому винен Путін: У Кличка виправдовують ціни столичних готелів під час фіналу Ліги чемпіонів

За словами заступника Кличка, всі готелі за півроку до матчу були викуплені за цінами, узгодженими з УЄФА.

Олексій Резніков

Дорогі номери в Києві під час Ліги чемпіонів – це інформаційний вкид недружнього сусіда. Про це розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков, передають Патріоти України з посиланням на Главком.

"Одночасно на двох сайтах з'явились однакові новини. На одному ресурсі писали, що іспанські вболівальники відмовляються їхати до Києва через високі ціни, на другому - що англійські. І в цей час на "букінгу" (система бронювання готелів booking.com. - ред.) з'являється п'ять номерів по 200–300 тисяч гривень – навіть не готелі, а якісь "апартменти" на Голосієві, Нивках", - каже Резніков.

За його словами, про можливі провокації столичну владу попереджали спецслужби. "На закритих засіданнях координаційного штабу представники спецслужб казали, що у нашого недружнього північного сусіда стоїть завдання максимально все спаплюжити. З таким ми стикалися під час підготовки до Євробачення торік. Цього року - все під копірку", - зауважив Олексій Резніков.

У Києві є близько 20 тис. готельних номерів і ще близько 2,5 тис за містом. "Кияни, коли почули про цю провокацію з цінами, створили групу і близько 2 тисяч квартир запропонували безкоштовно", - додає заступник голови КМДА.

Стверджує, фестивальне містечко в Києві за 4 дні відвідали 230 тис. людей. "Є така формула: один іноземець в економіку міста за добу вливає від 100 євро. Туристи тільки в кафе та барах витратили 50 мільйонів гривень, за оцінками ресторанного бізнесу.

Представник УЄФА Вішал Патель спілкувався з друзями, які перший раз приїхали до Києва. Вони здивовані. Очікували побачити звичний східноєвропейський стиль міста типу Чехії, Польщі або ж Радянський Союз. А побачили зелене місто, з доброзичливими людьми, з приголомшливо смачною і різноманітною кухнею. При цьому - добрий сервіс і низькі ціни. Для європейця їжа - суттєвий фактор і один із приводів подорожувати. Тому ми отримали 70–80 тисяч "євангелістів", які несуть благу звістку, що в Києві круто, і сюди варто приїжджати", - зауважив Олексій Резніков.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...