Таку думку висловила кримський еколог Маргарита Литвиненко, зазначивши, що за такий короткий час його не могли модернізувати, передають Патріоти України.
"У повітрі явно відчувається запах хімічної речовини — це впливає на стан людей. Завод "Кримський титан", швидше за все, і надалі загрожуватиме місцевим жителям і довкіллю, бо за такий час не можна було його кардинально покращити. Швидше за все, там прочистили фільтри, зробили щось екстрене, знайшли вапняну суміш для заливки кислотонакопичувача", — сказала вона.
Литвиненко припустила, що тепер завод загрожуватиме жителям не так сильно, але все одно це реальна небезпека для міста. "Достовірної інформації про виміри повітря і про стан жителів немає. Без води з Дніпра небезпека від роботи "Кримського титану" зросла. Проекти з опріснення води або заповнення кислотонакопичувача іншою речовиною не компенсують небезпеки від діяльності заводу. Кислотонакопичувач все одно залишиться", — зазначила вона.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...