"Вы все врете!": У Москві обурені викриттям популярного радянського актора у роботі на КДБ

Клінцевич назвав це «дрібною помстою» з боку Литви. На його думку, Литва таким чином мститься покійному Баніонісу за його роль у фільмі «Ніхто не хотів помирати».

Франц Клінцевич

Франц Клінцевич, член Ради Федерації Росії, прокоментував заяву керівництва Центру дослідження геноциду і опору жителів Литви про те, що радянський актор Донатас Баніоніс під час СРСР був завербований КДБ, передають Патріоти України з посиланням на ТАСС.

Клінцевіч назвав це «дрібною помстою» з боку Литви. На його думку, Литва таким чином мститься покійному Баніонісу за його роль у фільмі «Ніхто не хотів помирати», де актор зіграв «лісового брата», який розкаявся. Клінцевіч вважає, що литовській владі правда очі коле.

«Лісові брати» - неофіційне найменування національно-визвольних сил, що діяли в 1940-1950-і роки на території прибалтійських республік СРСР: Литви, Латвії та Естонії.

Баніоніс був одним з найвідоміших радянських акторів, які мали прибалтійські коріння. Він помер кілька років тому. Глядачі запам'ятали його по багатьом фільмам, однак найвідомішим був «Соляріс» Тарковського. У Центрі дослідження геноциду заявили, що актор був шпигуном КДБ і передавав відомості про литовців, які живуть за кордоном.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. В Кремлі нервово відреагували на візит Зеленського до Донбасу

вівторок, 18 червень 2019, 20:30

Одіозного сенатора вивела з себе заява Президента України Зеленського про те, що іноземні інвестори будуть допомагати Україні відновлювати зруйнований російськими окупантами Донбас. Пушков цинічно заявив, що влада України повинна при собі залишити "мір...

Атака з космосу: Які астероїди загрожують планеті

вівторок, 18 червень 2019, 20:28

​Імовірність зіткнення невелика, але вона є. Європейське космічне агентство представило список астероїдів, які є загрозою для нашої планети, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Імовірність зіткнення невелика, але вона є. Таким чином, вже ці...