"Вата" переможна: Рейтинг визначив кращого міського голову України

Харківський міський голова Геннадій Кернес другий рік поспіль очолив рейтинг мерів за рівнем довіри жителів.

Соціологічна група «Рейтинг», на замовлення Міжнародного республіканського інституту, провела відповідне опитування, передають Патріоти України.
При оцінці роботи місцевої влади Кернес набрав 75% голосів опитаних жителів міста, і цей показник, за даними соціологів, за 2017-2018 покращився.

Також, в десятку кращих мерів увійшли також керівники Івано-Франківська (73%), Маріуполя (71%), Чернігова (70%), Одеси та Вінниці (по 68%), Хмельницького (58%), Тернополя та Черкас (54%), а також Львова (53%).

Рейтинг задоволеності місцевою владою очолила Маріупольська міськрада, роботу якої оцінили 65% городян. У трійку лідерів увійшли також Харків (63%) та Івано-Франківськ (62%).

Опитування є щорічним дослідженням ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг і був проведений соцгрупою «Рейтинг» у 22 облцентрах України на підконтрольній Україні території, а також в Маріуполі і Сєвєродонецьку. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 тис. респондентів, статистична похибка для кожного міста не перевищує ± 3,5%.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...