"Вата" переможна: Рейтинг визначив кращого міського голову України

Харківський міський голова Геннадій Кернес другий рік поспіль очолив рейтинг мерів за рівнем довіри жителів.

Соціологічна група «Рейтинг», на замовлення Міжнародного республіканського інституту, провела відповідне опитування, передають Патріоти України.
При оцінці роботи місцевої влади Кернес набрав 75% голосів опитаних жителів міста, і цей показник, за даними соціологів, за 2017-2018 покращився.

Також, в десятку кращих мерів увійшли також керівники Івано-Франківська (73%), Маріуполя (71%), Чернігова (70%), Одеси та Вінниці (по 68%), Хмельницького (58%), Тернополя та Черкас (54%), а також Львова (53%).

Рейтинг задоволеності місцевою владою очолила Маріупольська міськрада, роботу якої оцінили 65% городян. У трійку лідерів увійшли також Харків (63%) та Івано-Франківськ (62%).

Опитування є щорічним дослідженням ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг і був проведений соцгрупою «Рейтинг» у 22 облцентрах України на підконтрольній Україні території, а також в Маріуполі і Сєвєродонецьку. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 тис. респондентів, статистична похибка для кожного міста не перевищує ± 3,5%.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...