ФБР в своєму розпорядженні має дані, які доводять, що колишній путінський міністр друку, творець міжнародного пропагандистського телеканалу Russia Today, екс-глава холдингу «Газпром-медіа»був убитий російськими громадянами в 2015 році, передають Патріоти України з посиланням на Buzzfeed.
Надзвичайно велике число російських «дипломатів», які готуються покинути США (60 осіб звинувачені адміністрацією Трампа в шпигунстві), пов'язано не тільки з недавньою атакою в Солсбері в Великобританії, але і з підозрілою смертю Михайла Лесіна в Вашингтоні в номері свого готелю листопаді 2015 року, йдеться у статті.
Через 11 місяців після того, що сталося Мін'юст США зробив висновок, що мав місце нещасний випадок: нетверезий Лесін був в номері один, він багато разів падав, до тих пір, поки не розбив собі голову, вдарившись об меблі. У 58-сторінковій доповіді поліції, почасти критикований владою, немає нічого істотного, що доводила б цю версію, передає журналіст. «Жодна людина в ФБР цьому не вірить», - сказав Buzzfeed один агент.
За даними Buzzfeed, ФБР має як мінімум чотири незалежних свідчення, що підтверджують: Лесін був убитий. Репутація Лесіна, який тривалий час вважався американськими спецслужбами надійним експертом щодо Росії, стала скандальною після того, як в 2016 році спливло «досьє», написане колишнім співробітником британської розвідки Крістофером Стилом, де говорилося, що російські «обробляють, підтримують і консультують Трампа як мінімум п'ять років, за допомогою компромату, зокрема знятих в московському готелі в 2013 році сексуальних збочень».
У переданому Стилом ФБР доповіді про смерть Лесіна стверджується, що колишній путінський міністр друку, творець міжнародного пропагандистського телеканалу Russia Today (нині RT), екс-глава холдингу «Газпром-медіа», був побитий до смерті офіцерами російської держбезпеки, підробляв виконанням брудних доручень одного близького до Путіна олігарха. Їхнє завдання полягало не в тому, щоб його вбити, але вони занадто сильно побили людину. Замовник не уточнюється. Проте, за даними російських ЗМІ, на початку 2015 року у Лесіна був конфлікт з великим акціонером «Газпрому» Юрієм Ковальчуком, йдеться в статті.
У 2016 році джерело, близьке до американських розвідслужбам, запевняв Le Figaro, що Лесін служив «неформальним каналом зв'язку» між Москвою і Вашингтоном. Незважаючи на його прізвисько Бульдозер, ця людина, яка стояв в центрі приборкання ЗМІ російською владою, не фігурував у «списку Магнітського», укладеному американським Конгресом, де накладалися санкції на російських діячів, які порушили права людини. Він помер напередодні призначеної зустрічі в Мін'юсті США, де повинен був дати свідчення про функціонування телеканалу RT, про який він був прекрасно обізнаний.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...