"Вбивця" сам прийшов у СБУ: Стало відомо, завдяки чому вдалася спецоперація з порятунку Бабченка

Волонтер Родіон Шовкошитний заявив, що головною умовою успіху спецоперації стало те, що «вбивця» сам прийшов в СБУ.

Аркадій Бабченко

Про це волонтер написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

""Вбивця" Бабченка - мій друг. Власне, те, що він пішов в СБУ - оце і є та велика перемога, в якої сьогодні було так багато батьків. До цього момента ніхто нічого і не знав. Якби на його місці опинився б інший хтось, тоді до Аркадія прийшов би реальний вбивця. І там вже як карта лягла б.

Сьогодні мало б з'ясуватися, чи повірили у вбивство Бабченка після всього того інфошуму, який розігнався вчора. Виконавця б валили на місці, якби ні. Для більшого кіпішу потрібні більші емоції. Тому після вбивства Бабченка йшли в пості ще дві тези: нікчемне СБУ і самозахист зі зброєю. Це ужгоджені акценти. Так, була свідома маніпуляція вами з могу боку. Простіть мене ті, хто репостнув чи надихнувся на свій хейтпост, але впевнений, ви зробили б те саме для свого друга:)

Втім, я далекий від оплесків. Не буду давати оцінок. Але брифінг був схожий на якесь ток-шоу СТБ. Найгіршим в цій історії був навіть не Геращенко, який пизданув про хліб і вбивцю за дверима в коридорі, що взагалі не в'язалося з версією дружини і фото з трупом в центрі кімнати (Смішки смішками, та якби через це вбили б виконавця наступного дня..). Гіршим за блогера Антона був тільки Лол. Такий примітивний і кугутський пафос, на якому Юра сьогодні виповз на брифінг і хуярив своїх опонентів і зродофілів (які хоч і не свідомо, але допомогли конторі з правдоподобним висвітленням), зіпсував все. По обличчю Грицака добре було видно, що він рахує секунди, аби той заткнувся.

Аркадію радив би змінити місце проживання і не вести такий безпечний спосіб життя. Він, мабуть, до кінця ще не зрозумів, що його врятував збіг обставин.

І безмежна повага оперу, який вів справу.

А, і цей. Росіяни, які в нас тут живуть. Обережно. Там список великий."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...