Вдарити по скрепах: США виділили рекордну суму на боротьбу з російською пропагандою

Працівники центру застосовуватимуть технології раннього попередження дезінформації з-за кордону.

Заступник прес-секретаря Держдепартаменту США Роберт Палладіно повідомив про те, що США виділили $40 млн на діяльність Центру глобальної взаємодії з дезінформації та протидії пропаганді, поширюваної зарубіжними країнами. Про це повідомляється на сайті Держдепартаменту, передають Патріоти України.

«Це фінансування буде підтримувати різні зусилля з протидії російської, іранської і китайської дезінформації і пропаганди, спрямованої на зарубіжну аудиторію», - сказав Палладіно.

За його словами, співробітники центру застосовуватимуть технології раннього попередження дезінформації з-за кордону, аналізувати аудиторію, розвивати партнерські відносини з провідними організаціями в соцмережах з метою створення відповідного контенту.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Самая мерзкая крыса режима бежала с корабля", - російський журналіст

неділя, 26 січень 2020, 19:30

Помічник президента РФ Владислав Сурков залишив державну службу. Про це у своєму блозі пише російський журналіст Олександр Хоц, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Одна из самых мерзких крыс режима бежала с корабля. Перед процессом по...

"Грядут перемены?": Російська "Вікіпедія" відправила ватажка терористичної "ДНР" у відставку

неділя, 26 січень 2020, 19:01

Чому насправді змінилися дані про «етапи великого шляху» цього персонажа, не відомо. У біографії колишнього МММ-ника тепер написано наступне: дата вступу на посаду - 20 листопада 2018 року, а в наступній сходинці, там де зазвичай пишуть дату відходу з ...